Program semináře: Cesta čchi - uzdravování těla a srdce

Studenti na úvodní a základní úrovni vstoupí do kontaktu se svou životní energií. Skrze cvičení pohybů se naučí rozpouštět bloky a omezení v proudění energie a obnovit svou životní sílu. Dozvědí se více o vztahu mezi nemocemi a třemi základními složkami lidské bytosti: tělem, energií a myslí.

Navíc se budou učit, jak zlepšit schopnost svého těla udržet si energii získanou cvičením a jak se vyvarovat přílišného plýtvání životní energií. Osvojí si sestavu automasáže, aby v jejich těle nedocházelo ke stagnaci energie. Díky technikám přeměny negativní energie na pozitivní přivedou svou mysl do stavu klidu a harmonie.

Cesta síly a energie

Studenti na středně pokročilé a pokročilé úrovni se budou pod Mistrovým vedením věnovat posilování imunitního systému a vitality díky cvičením na rozvoj síly a jangovým aplikacím.

Pokročilé studenty mistr osobně znovu provede autentickou zkušeností praxe Nejvnitřnější esence pohybů, aby dokázali využít všechny její výhody.

Vedle toho budou na semináři vyučovány techniky jednotlivých úrovní Orla v hnízdě.

Přihlášky:

Přihlásit se můžete prostřednictvím e-mailu orelvhnizde@seznam.cz.

V mailu, prosím, uveďte své jméno a příjmení, svou úroveň pokročilosti, své telefonní číslo a případné požadavky na ubytování.

Přihlášky přijímáme už nyní. Mailovou přihlášku je potřeba potvrdit zaplacením kurzovného nebo zálohy ve výši 50% kurzovného na účet Společnosti č.ú. 100 303 5246 / 5500.

Rezervace, ke kterým do deseti dnů od potvrzení přijetí přihlášky nebude připsána platba, budou bohužel zrušeny, aby neblokovaly místo dalším zájemcům. Doplatek kurzovného zašlete potom nejdéle měsíc před konáním semináře.

S ohledem na omezený počet účastníků Vám doporučujeme přihlašovat se, co nejdříve.