Čchi-kung zdraví a klidu - Hlubší proudění a práce s energií

Sifu Ješe Gyatso – září 2010

Termín:

Soustředění začíná v pátek 10.9.2010 v 18,00 hod. a končí v neděli 12.9.2010 okolo 15,00 hodin. V pátek budeme začínat cvičením, večeře bude až později, a proto přijeďte prosím včas, protože pozdní příjezdy narušují program soustředění.

Program:

Pro studenty na úvodní a středně pokročilé úrovni připravil Mistr Ješe Gyatso program, který je naučí techniky čchi-kung Orel v hnízdě nezbytné pro zlepšení zdraví a nalezení vnitřního klidu (jeho anglický název je 'The Gateless Gate', The Way to Health and Tranquility).

Studenti na střední a pokročilé úrovni se procvičí v technikách výrazného posílení čchi a budou se učit silnou čchi správně ovládat. Mistr rovněž naváže na techniky masáže, manipulace a léčení pomocí čchi, které vysvětlil během červnového semináře.

Vedle toho budou na semináři vyučovány techniky jednotlivých úrovní Orla v hnízdě.

Místo konání:

Soustředění se koná v Penzionu u Jakuba ve Vidžíně (www.ujakuba.cz). K dispozici jsou 2 až 3 lůžkové pokoje, z nichž některé mají sociální vybavení na pokoji, jiné jsou vybaveny umyvadlem se společným sociálním zařízením na chodbě. Stravování je v režimu české bezmasé kuchyně.

Popis cesty autem:

Z Plzně vyjedete na Karlovy Vary, 5km za Úněšovem odbočíte doleva směr Konstantinovy Lázně a hned po 100 m doprava na Krsy, dále do Úterý, ze kterého pokračujete směrem na Teplou, na kopci nad Úterým zabočíte doprava na Vidžín (4km).

Budete-li mít v autě volné místo, dejte mi to prosím vědět, abych vás mohl zkontaktovat s těmi, kdo nebudou mít zajištěnou dopravu.

Cena:

Cena víkendového soustředění činí 2.900,- Kč a zahrnuje ubytování, bezmasou českou stravu na vynikající úrovni a úhradu za výuku.

Pokud jste cenu dosud neuhradili, doporučujeme Vám s ohledem na omezený počet účastníků ji uhradit na účet Společnosti vedený u Raiffeisenbank, a.s., č.ú. 100 303 5246 / 5500, co nejdříve a zároveň se přihlásit prostřednictvím e-mailu alice@bodhidharma.cz nebo přihláškou odeslanou na naši adresu.

Pomůcky:

Vezměte si s sebou meditační polštářek nebo jinou podložku, na které se vám bude pohodlně sedět. Pokud nejste na sezení na zemi zvyklí, můžete sedět na židlích, které budou k dispozici, popř. si vezměte více polštářků na vypodložení. Vezměte si s sebou rovněž deku jako podložku při sezení na zemi a ručník, který penzion neposkytuje. Vše ostatní je zajištěno.

 

Pavel Simon

Hlavní instruktor Společnosti