Sifu Ješe Gyatso – seminář říjen 2010

 

Zklidnění mysli pomocí uvolnění energie

Posílení životní síly a pití z poháru blaženosti

Termín:

Soustředění začíná v pátek 22.10.2010 v 18,00 hod. a končí v neděli 24.10.2010 okolo 15,00 hodin. V pátek budeme začínat cvičením, večeře bude až později, a proto přijeďte prosím včas, protože pozdní příjezdy narušují program soustředění.

Program:

Pro studenty na úvodní a středně pokročilé úrovni připravil Mistr Ješe Gyatso program, který je naučí pomocí uvolnění energie zklidnit jejich mysl (jeho anglický název je 'The Path of Peace of Mind through the Pathways of Energy‘).

Studenti na střední a pokročilé úrovni se budou věnovat posílení energie a práci s myslí v rámci technik s názvem posílení životní síly a pití z poháru blaženosti (anglický název je Powering up The Vital Energy & Drinking Bliss).

Vedle toho budou na semináři vyučovány techniky jednotlivých úrovní Orla v hnízdě.

Místo konání:

Soustředění se koná v Penzionu u Jakuba ve Vidžíně (www.ujakuba.cz). K dispozici jsou 2 až 3 lůžkové pokoje, z nichž některé mají sociální vybavení na pokoji, jiné jsou vybaveny umyvadlem se společným sociálním zařízením na chodbě. Stravování je v režimu české bezmasé kuchyně.

Popis cesty autem:

Z Plzně vyjedete na Karlovy Vary, 5km za Úněšovem odbočíte doleva směr Konstantinovy Lázně a hned po 100 m doprava na Krsy, dále do Úterý, ze kterého pokračujete směrem na Teplou, na kopci nad Úterým zabočíte doprava na Vidžín (4km).

Budete-li mít v autě volné místo, dejte mi to prosím vědět, abych vás mohl zkontaktovat s těmi, kdo nebudou mít zajištěnou dopravu.

Cena:

Cena víkendového soustředění činí 2.900,- Kč a zahrnuje ubytování, bezmasou českou stravu na vynikající úrovni a úhradu za výuku.

Pokud jste cenu dosud neuhradili, doporučujeme Vám s ohledem na omezený počet účastníků ji uhradit na účet Společnosti vedený u Raiffeisenbank, a.s., č.ú. 100 303 5246 / 5500, co nejdříve a zároveň se přihlásit prostřednictvím e-mailu alice@bodhidharma.cz nebo  přihláškou odeslanou na naši adresu.

Pomůcky:

Vezměte si s sebou meditační polštářek nebo jinou podložku, na které se vám bude pohodlně sedět. Pokud nejste na sezení na zemi zvyklí, můžete sedět na židlích, které budou k dispozici, popř. si vezměte více polštářků na vypodložení. Vezměte si s sebou rovněž deku jako podložku při sezení na zemi a ručník, který penzion neposkytuje. Vše ostatní je zajištěno.

Pavel Simon

Hlavní instruktor Společnosti