Zdislavice 30.3. - 1. 4. 2012

Zdravotní čchi-kung - část 1. 

Vnitřní práce s energií

 

Termín a místo konání:

 

Březnové soustředění proběhne v rekreačním středisku Trycon Resort u Zdislavic ve Středních Čechách (www.tryconresort.cz). Soustředění začíná v pátek 30. 3. 2012 v 18,00 hod. a končí v neděli 1. 4. 2012 okolo 15,00 hodin.

Soustředění je určeno studentům všech úrovní pokročilosti, od úplných začátečníků po studenty pokročilé.

 

Přihlásit se můžete prostřednictvím našich webových stránek na stránce „Přihláška“ a systém Vás přihlašováním jednoduše provede.

 

Program soustředění:

Úvodní a základní úroveň:

Studenti se naučí techniky práce s energií úvodní a základní úrovně systému Orel v hnízdě, kterými mohou výrazně zlepšit své zdraví, posílit energii a zklidnit svou mysl.

Vedle nich se naučí ještě speciální techniky zdravotního čchi-kung, zaměřené na konkrétní oblasti těla a posílení proudění energie v nich:

Cvičení k prevenci bolesti v bedrech

Cvičení k posílení břicha, zad a ledvin

Cvičení podporující snížení váhy

Cvičení ulevující od bolesti ramen

Cvičení k posílení zažívání a břicha

 

Středně pokročilá a pokročilá úroveň:

Pro studenty na středně pokročilé a pokročilé úrovni připravil Mistr Ješe Gyatso vedle výše uvedených technik zdravotního čchi-kung

Techniku pěti bran, při které se naučí pohybovat energií a

Sdílení energie s partnerem.

Tyto techniky budou podpořeny praxí pokročilých postojů a Pokročilé chůze.

 

Pokročilá úroveň:

Na pokročilé úrovni se budou studenti cvičit v tom, jak ovlivnit a pohybovat čchi tělem, energií a myslí. To bude doplněno praxí Pokročilého dýchání do kostí, Slunečním a měsíčním dýcháním Otevíráním Velkého nebeského okruhu.

Jako vždy budou jednotlivé techniky přizpůsobeny aktuální kondici a potřebám studentů.

 

Ubytování:

Soustředění se koná v Penzionu u Jakuba ve Vidžíně (www.ujakuba.cz). K dispozici jsou 2 až 4 lůžkové pokoje, z nichž některé mají sociální vybavení na pokoji, jiné jsou vybaveny umyvadlem se společným sociálním zařízením na chodbě. Stravování je v režimu české bezmasé kuchyně.

Popis cesty autem:

Z Plzně vyjedete na Karlovy Vary, 5km za Úněšovem odbočíte doleva směr Konstantinovy Lázně a hned po 100 m doprava na Krsy, dále do Úterý, ze kterého pokračujete směrem na Teplou, na kopci nad Úterým zabočíte doprava na Vidžín (4km).

Budete-li mít v autě volné místo, dejte nám to, prosím, vědět na mailovou adresu Bodhidharmy orelvhnizde@seznam.cz, abychom vás mohli zkontaktovat s těmi, kdo nebudou mít zajištěnou dopravu.

Cena:

Cena víkendového soustředění je 3.090,- Kč a zahrnuje ubytování, bezmasou českou stravu na vynikající úrovni a úhradu za výuku. Pro členy Bodhidharmy s rozšířeným členstvím činí cena semináře 2.890,- Kč. O podmínkách rozšířeného členství se můžete informovat na webových stránkách Bodhidharmy www.orelvhnizde.cz.

Přihlásit se můžete prostřednictvím našich webových stránek na stránce „Přihláška“ a systém Vás přihlašováním jednoduše provede.

V případě jakýchkoli komplikací se můžete přihlašovat prostřednictvím e-mailu orelvhnizde@seznam.cz. (V mailu, prosím, uveďte své jméno a příjmení, svou úroveň pokročilosti, telefonní číslo, typ Vašeho členství a případné požadavky na ubytování.)

Přihlášky přijímáme už nyní, jen je potřeba, abyste svou mailovou přihlášku potvrdili zaplacením kurzovného nebo zálohy ve výši 50 % kurzovného na účet Společnosti vedený u Raiffeisenbank, a.s., č.ú. 100 303 5246 / 5500, a to do deseti dnů ode dne, kdy Vám mailem potvrdíme přijetí Vaší přihlášky. Neuhrazení zálohy v uvedeném termínu povede ke zrušení Vaší přihlášky. Doplatek kurzovného zašlete, prosím, nejdéle měsíc před konáním semináře.

Jako variabilní symbol uveďte, prosím, své členské číslo, v případě, že jste členem Bodhidharmy, nebo číslo, které Vám systém jako variabilní symbol přidělí, v případě, že nejste členem Společnosti.

Podrobnější platební a storno podmínky najdete rovněž na www.orelvhnizde.cz.

S ohledem na omezený počet účastníků Vám doporučujeme přihlašovat se, co nejdříve.

Pomůcky:

Vezměte si s sebou meditační polštářek nebo jinou podložku, na které se Vám bude pohodlně sedět. Pokud nejste na sezení na zemi zvyklí, můžete sedět na židlích, které budou k dispozici, popř. si vezměte více polštářků na vypodložení. Vezměte si s sebou rovněž deku jako podložku při sezení na zemi a ručník, který penzion neposkytuje. Vše ostatní je zajištěno.

Kontakt:

Podrobnější informace Vám poskytneme a na Vaše dotazy Rádi odpovíme na emailu orelvhnizde@seznam.cz nebo na tel. čísle 776 605 223.

S pozdravem

Mgr. Alice Simonová

Prezidentka Společnosti