Milí studenti Orla v hnízdě,
 
na dubnovém semináři ohlásil Mistr Ješe Gyatso příchod nové knihy o čchi-kung Orel v hnízdě. Ta nebude úplně pokračováním naší první knihy, jak jsme si je v roce 2003, kdy vyšla poprvé, představovali. Orel v hnízdě za tu dobu totiž urazil obrovskou cestu dopředu a z jednoho z mnoha stylů čchi-kung vyrostl v nový životní styl, který nám pomáhá ve všech aspektech našeho života. Právě jim je nová kniha věnována.
 
Naší ambicí není nic menšího než zmapovat, v čem všem může cvičení Orla v hnízdě učinit náš život zdravější, šťastnější, plnější, lepší a nabídnout řešení těch nejběžnějších potíží, se kterými se každý z nás potýká, všem lidem, kteří o to stojí.
 
To však nezvládneme bez Vaší pomoci, protože každý z nás je jiný, řeší jiné potíže, u kterých by nás třeba ani nenapadlo, že s nimi může Orel v hnízdě pomoci.
 
Abychom mohli Vaše zkušenosti s Orlem v hnízdě a přínosem jeho cvičení lépe zpracovat, připravili jsme si odkaz na konci tohoto textu. Nemusíte se ho ale bát, nezavede Vás ke složitému a zdlouhavému dotazníku. Naopak. Pokud chcete, můžete odpovědět jednou větou a je to. Formulářový dotazník Vám také umožní odpovědět anonymně, pokud byste nechtěli uvádět své jméno.
 
Žádná zkušenost není tak malá nebo nedůležitá, aby nestálo za to se o ni podělit!!!
 
Děkujeme Vám předem za Vaši pomoc, díky které bude druhá kniha o stylu Orel v hnízdě velkou inspirací pro všechny z nás, kteří jej již cvičí, ale i pro ty, kdo o něm zatím nic nevědí.
 
Budeme rádi, když nám o svých zkušenostech napíšete co nejdříve. Chtěli bychom je mít shromážděné nejpozději do konce května 2013.
 
Těšíme se na Vaše odpovědi a přejeme Vám příjemné květnové dny!
 
Dr. Pavel Simon 
Hlavní instruktor 
Bodhidharma - mezinárodní společnosti čchi-kung