Archiv aktualit

21.září  2011

Cesta síly a energie

Uzdravování těla a srdce

Vidžín 2.-4. prosince 2011

Říjnový seminář je již zcela obsazený, rádi bychom Vás tedy pozvali na následující seminář prosincový.

Pro blížící se zimní období jsme pro Vás připravili soustředění, které bude zaměřeno na pěstování životní síly a posilování imunitního systému a vitality.

Soustředění začíná v pátek 2.12. 2011 v 18,00 hod. a končí v neděli 4. 12. 2011 okolo 15,00 hodin.

Přihlášky na prosincový seminář přijímáme již nyní. Věnujte, prosím, pozornost změnám v přihlašování. Viz program semináře.

S pozdravem a přáním příjemného prožití podzimu

Mgr. Alice Simonová

Prezidentka Společnosti

16.září  2011

Říjnový seminář s Mistrem Ješe Gyatso je již zcela zaplněn.

 

22.sprna  2011

V sekci Média najdete články, které o čchi-kung Orel v hnízdě vyšly v časopisech Moje zdraví a Bylinky revue.

 

23.června  2011

Přeměňte stres na životní sílu

Říjnové soustředění 14. - 16. 10. 2011 ve Středních Čechách

Abychom se přiblížili zájemcům o cvičení čchi-kung Orel v hnízdě ze Středních a Východních Čech a z Moravy, uspořádáme letošní říjnové soustředění na novém místě - v rekreačním středisku Trycon Resort u Zdislavic. To se nachází přibližně 60 km od Prahy po dálnici D1 směrem na Brno.

Lepší dostupnost místa konání semináře se snoubí s vyšší kvalitou ubytování, které Trycon Resort nabízí, převážně ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Podrobnější informace o nové lokalitě naleznete na webových stránkách Trycon Resortu www.tryconresort.cz.

Popis semináře podrobně : Říjnové soustředění

Na říjnové soustředění se můžete hlásit na naší adrese orelvhnizde@seznam.cz.

S přáním příjemného prožití prázdnin a dovolené
Mgr. Alice Simonová
prezidentka společnosti

23.června  2011

Zdravotní čchi-kung 2

Světlo a Jasnost - Tanec elementů

Vidžín 9. - 11. 9. 2011

Mistr Ješe Gyatso se rozhodl vyjít vstříc těm studentům, kteří se z kapacitních důvodů nedostali na červnový seminář a znovu předat techniky zdravotního čchi-kung. Nepůjde však o jejich pouhé zopakování, ale i doplnění o ty techniky, na které v červnu nezbyl čas, o akupresuru a léčení pomocí čchi.

Popis semináře podrobně : Zdravotní čchi-kung 2

Zaujal-li Vás program zářijového kurzu Orla v hnízdě, přihlašujte se co nejdříve na orelvhnizde@seznam.cz. Počet přihlášených rychle přibývá, k dnešnímu dni zbývá 20 volných míst.

Soustředění bude předcházet zkouška na instruktora III. stupně pro předem přihlášené zájemce. Chystáte-li se zkoušky zúčastnit a dosud jste nás nekontaktovali, učiňte tak co nejdříve na náš mail orelvhnizde@seznam.cz a my s Vámi domluvíme podrobnosti. Počet zájemců, které budeme moci přezkoušet je omezený.


S pozdravem
Mgr. Alice Simonová
prezidentka společnosti

6.května  2011

Červnový seminář naplněn!

Červnový seminář s Mistrem Ješe Gyatso je již zcela zaplněn. Prosíme zájemce o náš styl čchi-kung, aby svoje přihlášky směřovali na další seminář, který se koná ve dnech
9. až 11.9.2011.

Mgr. Alice Simonová
prezidentka společnosti

3.května 2011

Zdravotní čchi-kung

Červnové soustředění Orla v hnízdě začíná v pátek 10. 6. 2011 v 18,00 hod. a končí v neděli 12. 6. 2011 okolo 15,00 hodin. Předcházet mu bude v pátek 10. června 2011 od 14h do 17h přípravný kurz pro instruktory třetího stupně, o jehož náplni jsme již dříve informovali.

Tématem červnového pobytového semináře je Zdravotní čchi-kung.

Vedle technik jednotlivých úrovní Orla v hnízdě se Mistr Ješe Gyatso chystá předat praxe zdravotního čchi-kung studentům všech úrovní, včetně úrovně úvodní a základní.

Více : Seminář zdravotní čchi-kung červen 2011

O červnový seminář je velký zájem, zbývá jen 10 posledních volných míst!

Na seminář zdravotního čchi-kung se můžete přihlásit na naší adrese orelvhnizde@seznam.cz.S pozdravem a přáním hezkého prožití jara
Mgr. Alice Simonová
prezidentka společnosti

5.dubna  2011

Dubnový seminář naplněn!

Dubnový seminář s Mistrem Ješe Gyatso je již zcela zaplněn. Prosíme zájemce o náš styl čchi-kung, aby svoje přihlášky směřovali na červnový seminář, který se koná ve dnech
10. až 12.6.2011.

Mgr. Alice Simonová
prezidentka společnosti

2.březen 2010

Přípravný kurz na třetí instruktorský stupeň 10.6.2011

V letošním roce se opět chystáme nabídnout kurz, který své účastníky připraví ke zkoušce na třetí instruktorský stupeň. Složením této zkoušky získají její absolventi oprávnění vyučovat techniky Orla v hnízdě na základní úrovni.

Cílem kurzu je naučit studenty lépe chápat význam jednotlivých technik Orla v hnízdě a jejich vzájemnou provázanost a osvojit si způsob, jak tyto techniky efektivně předávat studentům. Studenti se naučí, jak správně předvést a vysvětlit provedení pohybové sestavy Orla, jak správně a citlivě studenty opravovat, jak nejlépe provést studenty vizualizacemi. Vyzkouší si, jak odpovídat na otázky studentů i jak přesně a jednoduše vysvětlit či předat instrukce.

Přípravný kurz je určen pro všechny studenty Orla v hnízdě, kteří mají chuť zjistit, jak na tom doopravdy se svou praxí Orla v hnízdě jsou a případně se o své znalosti a zkušenosti chcete podělit s dalšími zájemci o cvičení našeho stylu čchi-kung. Absolvování kurzu nezavazuje ani ke složení zkoušky, ani k výuce Orla v hnízdě.

Termín konání Přípravného kurzu pro instruktory třetího stupně, který povede Pavel Simon, je pátek 10. června 2011 od 14h do 17h ve Vidžíně.

Letošní zkoušky na instruktora třetího stupně proběhnou v pátek 9. září ve Vidžíně. Další termín zkoušek plánujeme na únor roku 2012.

Na kurz se přihlašujte na e-mailu alice@bodhidharma.cz.

 

 

S pozdravem
Mgr. Alice Simonová
prezidentka společnosti

 

28.únor 2010

Objevení vnitřního ticha a klidu

Cesta energie

Dubnový seminář čchi-kung Orel v hnízdě se koná od 8. do 10. dubna 2011 ve Vidžíně.

Na dubnovém semináři se Mistr Ješe Gyatso rozhodl předat studentům na úrovni středně pokročilé a pokročilé nauku o Objevení vnitřního ticha a klidu (The Gateless Gate to Tranquility). Jak bývá na dubnovém semináři zvykem bude větší prostor bude věnován různým technikám práce s myslí.
Mistr Ješe Gyatso osobně provede studenty na úrovni středně pokročilé a pokročilé "Cestou energie", výcvikem v technikách práce s energií, včetně léčení pomocí čchi.

Vedle toho se studenti na úvodní a základní úrovni naučí techniky práce s energií systému Orel v hnízdě, kterými mohou výrazně zlepšit nejen své zdraví, ale i posílit svou energii.

Pokud Vás program semináře zaujal a chcete si přijet zacvičit, neváhejte a brzy se přihlašte. Téměř polovina kapacity semináře už je obsazená

Přihlásit na seminář se můžete prostřednictvím e-mailu orelvhnizde@seznam.cz.  Bližší informace o semináři najdete zde.

Přeji hezký konec zimy a slunečný začátek jara.

S pozdravem
Mgr. Alice Simonová
prezidentka společnosti

11.leden 2010

Objevení přirozené postaty mysli

Léčení pomocí šesti tajných zvuků

Otevírání Malého a Velkého nebeského okruhu

Únorový seminář čchi-kung Orel v hnízdě se koná od 18. do 20. února 2011 ve Vidžíně.

Na prvním letošním semináři se Mistr Ješe Gyatso rozhodl předat studentům na úrovni středně pokročilé a pokročilé nauku o Přirozené podstatě mysli, jejíž poznání vede k úplnému osvobození od utrpení.

Sám k tomu říká: „Mým záměrem je ukázat, skrze zkušenost a jak jen to bude možné, Přirozenou podstatu mysli a její objekty, aby studenti dokázali uvolnit své ulpívání na tak zvaných objektech svých smyslů, získali zkušenost prázdna a podpořili tak vlastní důvěru v toto poznání. Díky tomu získají přímou zkušenost s cestou, která vede k úplnému osvobození se od utrpení. Nepůjde o intelektuální cvičení, ale o metodu, která intelekt přesahuje.“

Vzhledem k velkému zájmu o prosincový seminář a množství odmítnutých zájemců se Mistr Yeše Gyatso rozhodl ještě jednou vyučovat techniky Léčení pomoci šesti zvuků a Otevírání Malého a Velkého nebeského okruhu na semináři únorovém, aby dostali možnost se jim naučit ti, na které se nedostalo.

Mistr Ješe Gyatso naučí studenty všech úrovní, včetně začátečníků, Šest tajných zvuků, kterými se uzdravují nejdůležitější vnitřní orgány. Jde o dávnou a velmi účinnou techniku, posilující fungování vnitřních orgánů a odstraňující nerovnováhu v jejich energii.

Vedle toho se studenti na úvodní a základní úrovni naučí techniky práce s energií systému Orel v hnízdě, kterými mohou výrazně zlepšit nejen své zdraví, ale i posílit svou energii.

Výcvik vedoucí k otevření Malého a Velkého nebeského okruhu je určen studentům středně pokročilým a pokročilým. Jde o vzácnou sérii technik vnějšího, vnitřního a tajného čchi – kung stylu Orel v hnízdě, které jsou završením práce s energií na hmotné úrovni. Po otevření Malého nebeského okruhu dospěje člověk do stavu ideálního zdraví, ve kterém je velmi obtížné onemocnět. Je-li otevřen Velký nebeský okruh, čerpá tělo samo energii podle své potřeby a člověk tak překoná nutnost další formální praxe.

Přihlásit na seminář se můžete prostřednictvím e-mailu orelvhnizde@seznam.cz. Bližší informace o semináři najdete zde.

S přáním příjemných dnů
Mgr. Alice Simonová
prezidentka společnosti

19.listopadu 2010

Prosincový seminář naplněn!

Prosincový seminář s Mistrem Ješe Gyatso je již zcela zaplněn. Prosíme zájemce o náš styl čchi-kung, aby svoje přihlášky směřovali na termín 20. - 22. února 2011.

Mgr. Alice Simonová
prezidentka společnosti

3.listopadu 2010

Prosincový seminář s Mistrem Ješe Gyatso 

Léčení pomocí šesti tajných zvuků

Otevírání Malého a Velkého nebeského okruhu

Prosincový seminář čchi – kung Orel v hnízdě se koná pod vedením Mistra Ješe Gyatso ve dnech 3. – 5.12.2010.
Studenty všech úrovní, včetně začátečníků, naučí Mistr Ješe Gyatso Šest tajných léčivých zvuků, kterými se uzdravují nejdůležitější vnitřní orgány. Jde o dávnou a velmi účinnou techniku, posilující fungování vnitřních orgánů a odstraňující nerovnováhu v jejich energii.
Vedle toho se studenti na úvodní a základní úrovni naučí techniky práce s energií systému Orel v hnízdě, kterými mohou výrazně posílit své zdraví a energii.
Pro studenty na středně pokročilé a pokročilé úrovni připravil Mistr Ješe Gyatso výcvik vedoucí k otevření Malého a Velkého nebeského okruhu. Jde o vzácnou sérii technik vnějšího, vnitřního a tajného čchi – kung stylu Orel v hnízdě, které jsou završením práce s energií na hmotné úrovni. Po otevření Malého nebeského okruhu dospěje člověk do stavu ideálního zdraví, ve kterém je velmi obtížné onemocnět. Je-li otevřen Velký nebeský okruh, čerpá tělo samo energii podle své potřeby a člověk tak překoná nutnost další formální praxe.
Šest léčivých zvuků, jakož i otevírání Malého a Velkého nebeského okruhu bude Mistr vyučovat po více než dvou letech a nepředpokládá, že by je opakoval za méně než další dva roky. Jde proto o jedinečnou příležitost, kterou stojí za to využít!
Na seminář se můžete přihlásit na e-mailu orelvhnizde@seznam.cz.
Bližší informace o aktuálním semináři.


Těším se s Vámi na viděnou!

Dr. Pavel Simon
hlavní instruktor společnosti

27.září 2010

Říjnový seminář s Mistrem Ješe Gyatso 

Zklidnění mysli pomocí uvolnění energie a Posílení životní síly a pití z poháru blaženosti

Na říjnovém semináři s Mistrem Ješe Gyatso, který se koná ve dnech 22. až 24.10.2010, jsou ještě volná místa.
Pro studenty na úvodní a středně pokročilé úrovni připravil Mistr Ješe Gyatso program, který je naučí pomocí uvolnění energie zklidnit jejich mysl (jeho anglický název je 'The Path of Peace of Mind through the Pathways of Energy‘).
Studenti na střední a pokročilé úrovni se budou věnovat posílení energie a práci s myslí v rámci technik s názvem posílení životní síly a pití z poháru blaženosti (anglický název je Powering up The Vital Energy & Drinking Bliss).
Vedle toho budou na semináři vyučovány techniky jednotlivých úrovní Orla v hnízdě.
Budete-li se chtít semináře zúčastnit, neváhejte s přihlášením na e-mail alice@bodhidharma.cz nebo přihláškou odeslanou na naši adresu.


Budete-li se chtít semináře zúčastnit, neváhejte s přihlášením na e-mail alice@bodhidharma.cz nebo přihláškou odeslanou na naši adresu.

Bližší informace o aktuálním semináři


S přáním příjemně stráveného léta
Dr. Pavel Simon
Hlavní instruktor Společnosti

1.července 2010

Zářijový seminář s Mistrem Ješe Gyatso – Čchi-kung zdraví a klidu

Hlubší proudění a práce s energií

Na zářijovém semináři s Mistrem Ješe Gyatso, který se koná ve dnech 10. až 12.9.2010, jsou ještě volná místa.
Pro studenty na úvodní a středně pokročilé úrovni připravil Mistr Ješe Gyatso program, který je naučí techniky čchi-kung Orel v hnízdě nezbytné pro zlepšení zdraví a nalezení vnitřního klidu (jeho anglický název je 'The Gateless Gate', The Way to Health and Tranquility).


Studenti na střední a pokročilé úrovni se procvičí v technikách výrazného posílení čchi a budou se učit silnou čchi správně ovládat. Mistr rovněž naváže na techniky masáže, manipulace a léčení pomocí čchi, které vysvětlil během červnového semináře.
Vedle toho budou na semináři vyučovány techniky jednotlivých úrovní Orla v hnízdě.


Budete-li se chtít semináře zúčastnit, neváhejte s přihlášením na e-mail alice@bodhidharma.cz nebo přihláškou odeslanou na naši adresu.

Bližší informace o aktuálním semináři


S přáním příjemně stráveného léta
Dr. Pavel Simon
Hlavní instruktor Společnosti

5.května 2010

Červnový seminář s Mistrem Ješe Gyatso – práce s energií rostlin, stromů a Země, druhá část zdravotního čchi-kung

Na červnovém semináři s Mistrem Ješe Gyatso, který se koná ve dnech 11. až 13.6.2010 jsou ještě volná místa.
Na semináři budou vyučovány techniky jednotlivých úrovní Orla v hnízdě

Začátečníci budou uvedeni do základů čínské jógy a umění sebeuzdravení, seznámí se s tajným předáním Jin a Jang a Čchi dvanácti kruhů.

Základní úroveň začne pracovat s technikami rozvoje vnitřní síly.

Středně pokročilá a pokročilá úroveň bude věnována harmonizování energie pomocí čchi přírody, tj. práci s energií rostlin, stromů a Země, pomocí kterých budeme pročišťovat, uzdravovat a rozmnožovat svoji energii.

Vedle toho se budeme věnovat druhé části zdravotního čchi-kung, o kterou nás v dubnu připravil výbuch islandské sopky. Naučíme se další techniky sloužící k úlevě od běžných bolestí, včetně vybraných akupresurních technik a manipulace.

Protože budeme stručně první část zdravotního čchi-kung opakovat, mohou se semináře zúčastnit i ti, kdo se nemohli zúčastnit semináře v únoru tohoto roku.

Budete-li se chtít semináře zúčastnit, neváhejte s přihlášením na e-mail alice@bodhidharma.cz nebo přihláškou odeslanou na naši adresu.

Bližší informace o aktuálním semináři


S přáním hezkých jarních dnů
Dr. Pavel Simon
Hlavní instruktor Společnosti

12.března 2010

Dubnový seminář s Mistrem Ješe Gyatso – druhá část zdravotního čchi-kung, meditace vhledu a analytická meditace

Na dubnovém semináři s Mistrem Ješe Gyatso, který se koná ve dnech 16. až 18.4.2010 jsou ještě volná místa.
Na semináři budou vyučovány techniky jednotlivých úrovní Orla v hnízdě, tentokrát s větším důrazem na meditaci a práci s myslí.

Vedle toho navážeme na první část zdravotního čchi-kung, se kterým nás Mistr Ješe Gyatso seznámil během únorového semináře a které řeší běžné zdravotní potíže související s bolestmi různých částí zad, nedostatečným zažíváním, nadváhou apod. Nyní se naučíme další techniky sloužící k úlevě od běžných bolestí, včetně vybraných akupresurních technik a manipulace.

Protože budeme stručně první část zdravotního čchi-kung opakovat, mohou se semináře zúčastnit i ti, kdo se nemohli zúčastnit semináře v únoru tohoto roku.

Vedle toho připravil Mistr zejména pro pokročilé studenty blok meditačních praxí, včetně analytické meditace. Při ní využíváme svou mysl a intelekt k tomu, abychom mysl překonali a objevili pravou podstatu věcí. Jde o velmi silnou meditační praxi, která pomáhá mj. těm, kdo mají potíže se zklidněním v meditaci.

Budete-li se chtít semináře zúčastnit, neváhejte s přihlášením na e-mail alice@bodhidharma.cz nebo přihláškou odeslanou na naši adresu.

Bližší informace o aktuálním semináři


S přáním hezkých jarních dnů (snad již brzy)
Dr. Pavel Simon
Hlavní instruktor Společnosti

10.únor 2010

Únorový seminář s Mistrem Ješe Gyatso je již zcela zaplněn!

Prosíme zájemce o naše semináře, aby své přihlášky směřovali na dubnový seminář, který se koná dnech 16. - 18.4.2010.

Děkujeme za pochopení.

Dr. Pavel Simon
Hlavní instruktor Společnosti

17. leden 2010

Únorový seminář s Mistrem Ješe Gyatso – zdravotní čchi-kung a léčení pomocí čchi

Na únorovém semináři s Mistrem Ješe Gyatso, který se koná ve dnech 19. až 21.2.2010 jsou ještě volná místa.

Na semináři budou vyučovány techniky všech úrovní Orla v hnízdě, a to včetně úrovně úvodní, určené úplným začátečníkům.

Pro studenty na základní a středně pokročilé úrovni připravil Mistr Ješe Gyatso první část zdravotního čchi-kung, které řeší běžné zdravotní potíže související s bolestmi různých částí zad, nedostatečným zažíváním, nadváhou apod. Jde o jednoduché a přesto velmi účinné techniky a jako jedny z mála je můžete využít nejen k léčení sebe sama, ale i k uzdravení Vašich přátel a blízkých. Druhá část těchto technik bude Mistrem představena během dubnového semináře.

Studenti na pokročilé úrovni se budou zdokonalovat při používání čchi k léčení sebe i druhých a ti, kdo obdrželi instrukce Nejvnitřnější esence pohybů, se budou cvičit v prohlubování zkušenosti, které tato praxe pomáhá objevit.

Budete-li se chtít semináře zúčastnit, neváhejte s přihlášením na e-mail alice@bodhidharma.cz

Bližší informace o semináři:
Informace o setkání pod vedením Sifu Yeshe Gyatso - únor 2010.doc

S přáním příjemného začátku nového roku

Dr. Pavel Simon
Hlavní instruktor Společnosti

22. listopad 2009

Prosincový seminář je již zcela zaplněn!!!

Z důvodu zaplnění prosincového semináře s Mistrem Ješe Gyatso prosíme všechny zájemce, aby své přihlášky směřovali na další seminář, který se uskuteční ve dnech 19. - 21.2.2010.

Děkuji Vám za pochopení a přeji Vám hezký den.

Dr. Pavel Simon
Hlavní instruktor Společnosti

1. listopad 2009

Výjimečný seminář s Mistrem Ješe Gyatso – Cesta k Nejvnitřnější esenci
Na více než rok poslední příležitost!

Na prosincovém semináři (4. – 6.12.09) se Mistr Ješe Gyatso rozhodl poprvé v České republice předat uvedení do techniky Cesta k Nejvnitřnější esenci.

Cesta k Nejvnitřnější esenci umožňuje i studentům na středně pokročilé úrovni a poctivě cvičícím studentům základní úrovně prožít zkušenost Nejvnitřnější esence pohybů. Ta je završením zkušenosti čchi-kung stylu Orel v hnízdě, současným prožíváním jednoty těla, energie a mysli ve stavu jasnosti, prázdna a bezpojmovosti.

Většina našich studentů tak bude mít možnost zakusit vrcholnou zkušenost stylu Orel v hnízdě a díky tomu získat představu o tom, kam jejich cesta v rámci našeho stylu čchi-kung vede.

S ohledem na náročnost výuky dané techniky ji Mistr nebude nejméně po dobu jednoho roku opakovat.

Pro začínající studenty je připravena výuka sebeléčebných technik čchi-kung Orel v hnízdě.

V současné době je seminář již více než z poloviny zaplněn. Chcete-li se jej zúčastnit, přihlaste se prosím co nejdříve e-mailu alice@bodhidharma.cz.
Bližší informace o semináři najdete v zde.

S přáním příjemných podzimních dnů.

Dr. Pavel Simon
Hlavní instruktor Společnosti

18. září 2009

Říjnové meditační soustředění s Mistrem Ješe Gyatso - cesta TAO

Na říjnovém meditačním soustředění s Mistrem Ješe Gyatso, které se koná ve dnech 16. - 18.10.2009 jsou ještě volná místa.

Během semináře, poprvé v České republice, bude Mistr Ješe Gyatso vysvětlovat práci s energií a s myslí z pohledu cesty taoismu, jednoho z myšlenkových pilířů, na kterých praxe stylu Orel v hnízdě stojí. Bez pochopení této cesty, o které se někdy také hovoří jako o Vnitřním elixíru, jejích východisek a přínosů nemůže být naše praxe Orla v hnízdě úplná.

Pro začátečníky ve stylu čchi-kung Orel v hnízdě je připraven zvláštní program, který jim umožní se naučit techniky úvodní úrovně tak, jako na každém jiném semináři.

Chcete-li se semináře zúčastnit, přihlašte se prosím co nejdříve na mém e-mailu.

Bližší informace o semináři naleznete zde.

Těším se s Vámi naviděnou.

Dr. Pavel Simon
Hlavní instruktor společnosti

12. srpna 2009

Zářijový seminář s Mistrem Ješe Gyatso - Rozvoj vnitřní síly skrze čchi a mysl

Na zářijovém semináři s Mistrem Ješe Gyatso, který se koná ve dnech 11. až 13.9.2009 jsou ještě volná místa.

Na semináři budou vyučovány techniky jednotlivých úrovní Orla v hnízdě. Pro pokročilejší studenty je připravena výuka technik práce s energií pod názvem Rozvoj vnitřní síly skrze čchi a mysl, které jsou pro velký úspěch již tradičně se zářijovým seminářem spojeny.

Budete-li se chtít semináře zúčastnit, neváhejte s přihlášením na e-mail.

Bližší informace o semináři naleznete zde.

S přáním příjemného zbytku léta!

Dr. Pavel Simon
Hlavní instruktor společnosti

12. srpna 2009

Nové termíny víkendových soustředění a meditačních seminářů na 2010

Víkendová soustředění s Mistrem Ješe Gyatso pro rok 2010:

19.02.-21.02.2010
11.06.-13.06.2010
10.09.-12.09.2010
03.12.-05.12.2010

Meditační soustředění s Mistrem Ješe Gyatso pro rok 2010:

16.04.-18.04.2010
22.10.-24.10.2010

4. května 2009

Červnový seminář s Mistrem Ješe Gyatso - Masáže a Léčivá čchi soucítění

Na červnovém semináři s Mistrem Ješe Gyatso, který se koná ve dnech 12. až 14.6.2008 je ještě několik volných míst.

Na semináři budou vyučovány techniky jednotlivých úrovní Orla v hnízdě. Součástí semináře bude dále opakování masážních technik pro masáž rukou, krku, šíje, zad a nohou, které jste se mohli naučit v únoru, doplněné o další masážní techniky.

Pro pokročilejší studenty je připravena výuka meditačních technik a technik práce s energií pod názvem Léčivá čchi soucítění, která je velmi efektivním prostředkem uzdravování sebe i druhých.

Budete-li se chtít semináře zúčastnit, neváhejte s přihlášením na e-mail.

Bližší informace o semináři naleznete zde.

S přáním hezkých jarních dnů.

Dr. Pavel Simon
Hlavní instruktor společnosti

8. března 2009

Dubnové meditační soustředění s Mistrem Ješe Gyatso a vzácný host - Sonam Tulku

Na dubnovém meditačním soustředění s Mistrem Ješe Gyatso, které se koná ve dnech 3. - 5.4.2009 jsou stále ještě volná místa.

Seminář bude zaměřen na techniky práce s myslí stylu čchi-kung Orel v hnízdě.

Sonan_Tulku

Pro začátečníky ve stylu čchi-kung Orel v hnízdě je připraven zvláštní program, který jim umožní se naučit techniky úvodní úrovně tak, jako na každém jiném semináři.

Sobotní večer je věnován návštěvě významného hosta. Tím bude Sonam Tulku, tibetský buddhistický lama. Tulku označuje člověka, který se dobrovolně rozhodl znovu zrodit a vědomě si své nové zrození vybral, aby mohl být ku prospěchu cítícím bytostem a jejich cestě k osvícení. Sonam Tulku strávil své dětství a mládí v klášteře, kde absolvoval tradiční mnišský výcvik v rámci tradice Sakja.

Sonam Tulku bude nejen vyprávět o svém životě v klášteře a životní cestě, která jej přivedla až do České republiky, ale i o svých současných aktivitách směřujících k záchraně tibetského duchovního bohatství a podpoře mnichů a mnišek v jeho domovském klášteře.

Chcete-li se semináře zúčastnit, přihlašte se prosím co nejdříve na mém e-mailu

Bližší informace o semináři naleznete zde.

Těším se s Vámi naviděnou.

Dr. Pavel Simon
Hlavní instruktor společnosti