Členská přihláška do společnosti Bodhidharma

Po vyplnění členské přihlášky vám pošleme email s pokyny k zaplacení členského příspěvku. Jakmile nám od vás přijde platba členského poplatku, dostanete přihlašovací údaje do členské sekce. Členství ve spolku Bodhidharma - mezinárodní společnost čchi-kung, z.s., trvá jeden rok. Až se bude blížit konec vašeho členství, včas se vám ozveme.


Než vyplníte přihlášku

Než se pustíte do vyplnění členské přihlášky, rádi bychom vám řekli ke členství v naší společnosti pár věcí. Ty jsou sice podrobně popsané v Pravidlech a podmínkách členství, se kterými zaškrtnutím vyslovujete souhlas, ale ruku na srdce, kdo z nás před vyslovením souhlasu "obchodní podmínky" čte? Takže jen stručně:


Proč členství?

Členství je pro nás o partnerství na společné cestě. Je to náš závazek naučit vás všechno, co z čchi-kungu umíme, abyste byli zdravější a spokojenější. Nic si neschováme pro sebe, ani ty nejpokročilejší techniky. Zároveň je to váš závazek, že cokoli se naučíte, nebudete dál učit, aniž byste na to měli potřebnou kvalifikaci. Ne proto, že bychom nechtěli, aby se Orla v hnízdě naučili i další lidé, ale proto, abychom udrželi náš styl čchi-kung v té nejvyšší a nejčistší podobě. Znáte to, když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Učení Orla v hnízdě je pro nás hodně vzácné a my bychom nechtěli, aby zaniklo, jak se to v minulosti stalo mnoha jiným naukám poté, co se začaly volně šířit. Že byste ale chtěli Orla učit? Výborně! Rádi vás přivítáme v našem učitelském programu, kde se naučíte všechno potřebné k tomu, abyste uměli učit Orla v jeho ryzí podobě a bezpečným způsobem.


Co najdete v členské sekci?

  1. přihlášku na kurz s Mistrem za cenu nižší o 200 Kč
  2. fotky a videa z kurzů s Mistrem, na kterých jste byli (počínaje prosincem 2017)
  3. časem i další věci, na kterých ještě pracujeme (např. sekci Moje cesta, ve které uvidíte, kde se na cestě ve stylu Orel v hnízdě nacházíte a co ještě musíte zvládnout, abyste mohli pokročit na další úroveň; k tomu videa a další materiály, které vám na vaší cestě pomohou)

Co je rozšířené členství?

Jako členové společnosti si můžete rozšířit své členství zaplacením poplatku 500 Kč. Rozšířené členství trvá jeden rok. Podmínkou jeho využití je, abyste po dobu jeho trvání byli členy Společnosti.

Rozšířené členství vám dává dodatečnou slevu 200 Kč (oproti nečlenům tedy 400 Kč) z ceny každého kurzu s Mistrem.

Rozšířit své členství můžete v členské sekci. Pokud plánujete jet na více než dva kurzy s Mistrem, už se vám rozšířené členství vyplatí.